Brend PSHENICA zvyčajna pracuje ź ilnom, i ŭ ich vialiki vybar sukienak z hetaha materyjału. Ale jość i rečy z muślinu, hałoŭnaja pieravaha jakoha ŭ tym, što jaho možna nie prasavać.

U takoj «ziefirnaj» sukiency vy budziecie siabie adčuvać, «jak u abłačyncy» — pišuć tyja, chto ŭžo pasprabavaŭ jaje ŭ našeńni.

Košt: 199 BYN

 

Kvietkavyja prynty — kłasika viasnova-letniaha siezona, jany pra svabodu i žanockaść. Takija varyjanty možna znajści ŭ brenda The Young Clothes.

Takuju madel možna nasić jak z pojasam, padkreślivajučy taliju, tak i bieź jaho.

Košt: 170 BYN 

Za ramantyčnym łukam možna taksama naviedacca ŭ kramu 9.22_store. Na vybar — sukienki ŭ haroch, kvietkavyja i baročnyja matyvy ci voś takaja jarkaja «halivudskaja» sukienka, jak na fota.

Košt: 190 BYN

U sukienku sapraŭdnaj pryncesy ci navat niaviesty prapanuje pieraapranucca dyzajnierka Kacia Cikota. Na joj — reč-transformier: sarafan možna nasić jak z nakidkaj, tak i bieź jaje.

Sarafan: 220 BYN, nakidka — 250 BYN. 

Amataraŭ svabodnych siłuetaŭ i stylu kežuał moža skaryć sukienka-sarafan z bavoŭny ad ZNWR. Madel Assol — «lohkaja, jak letni viecier» — nie zaminaje rucham i pradajecca ŭ niekalkich kolerach: ad čornaj kłasiki da lehkadumnaha bezu.

Košt: 210 BYN

Adnačasova strohuju i hullivuju sukienku prapanuje dyzajnierka Iryna Bojcik: jaje možna lohka apranuć i na pracu, i na spatkańnie. Tym bolš tkanina vielmi kamfortnaja: sumieś šoŭku z bavoŭnaj. Ale adna z hałoŭnych razynak karałava-aranžavaj sukienki — pryhožy vyraz, što adkryvaje klučycy.

Košt: 515 BYN

Lubicie spartyŭny styl? Znojdziecie varyjanty ŭ dyzajnierki, jakaja zasnavała CHOŁOD™. Chacia brend stvaraje taksama vielmi žanockija sukienki z sarafanami. Ale dla rassłablenaha łuku rekamiendujem źviarnuć uvahu na takija voś doŭhija majki z vyšyŭkaj, jakija možna nasić jak z džynsami, tak i asobna.

Nikoli nie stracć svajoj aktualnaści i ŭniviersalnaści sukienki-kambinacyi. Ich kłasna spałučać sa śvitšotami, kardyhanami ci žakietami nu i, viadoma, nasić jak samastojnyja rečy. U kamandy 10motifs — dosyć bahataja koleravaja palitra: čornyja, małočna-ružovyja, błakitnyja, izumrudnyja i srebranyja.

Kłasičnyja siłuety «z razynkaj», jakija i robiać vobraz niepaŭtornym — heta mocny bok adzieńnia ad MUA. Naprykład, u takoj sukiency z adkrytaj śpinaj i jarkim pryntam vy dakładna nie zastaniaciesia biez uvahi.

Košt: 199 BYN

Kali chočacca jarkaha, viasnovaha, ale sukienki — nie vaša tema, varta zahlanuć pa niezvyčajnyja sakavityja kaściumy da dyzajnierki Volhi Kardaš. Trend siezona — błakitnyja i žoŭtyja rečy, u jakich vy dakładna nie zastaniaciesia niezaŭvažanaj. 

Košt: 265.97 jeŭra

Čytajcie taksama:

«Śvitary raskupili za dzień». Biełaruskaja dyzajnierka raskazała pra biznes u Vilni i ŭkrainskuju kalekcyju

Клас
Панылы сорам
Ха-ха
Ого
Сумна
Абуральна

Chočaš padzialicca važnaj infarmacyjaj ananimna i kanfidencyjna?