30 śniežnia a 20:00 adbudziecca pieradnavahodni vypusk interaktyŭnaha YouTube-šou «Hodny dvor». Budziem rychtavać usio da Novaha hoda: pačastunki, zabavy, i samaje hałoŭnaje — śviatočny nastroj.

Sustreča projdzie tut: https://youtu.be/c9XCYZsTgyw.

Julija Šaŭčuk sa Svabodnaha teatra pakaža najlepšyja vobrazy dla navahodniaj nočy, a taksama dapamoža abrać pravilny majanez dla hodnaha aliŭje.

A jašče našy hości razam z A1 u pramym efiry adpraviać hledačam šou paštoŭki sa ščyrymi pažadańniami ad Uładzimira Karatkieviča.

Za muzyku adkazny Juryj Stylski i hurt «Daj Darohu!».

Viadoŭcy šou niaźmiennyja: pijar-mieniedžarka Ščučynščyny — Alena Zuj-Vajciachoŭskaja i gonzo-biełarus Anton Martynienka.

«Hodny dvor» — prastora dla «lampavych» sustreč. Štočaćvier ładziacca tematyčnyja sustrečy z vybitnymi biełarusami, natchnialnyja live-kancerty i ŭtulnaja atmaśfiera žyvych čataŭ. Karancinnyja abmiežavańni tut nie dziejničajuć, a marazy nie strašnyja. Ciopła, biaśpiečna i ŭ kampanii svaich ludziej. 

Haściam možna budzie nie tolki zadać pytańnie, ale i paprasić pieradać pryvitańnie, pračytać vieršyk ci raspavieści aniekdot. A što adbudziecca na nastupnych sustrečach — vyrašać sami hledačy i ŭdzielniki.

Kab nie prapuścić hetuju i inšyja sustrečy, kampanija «Hodna» rekamienduje padpisacca na jutub-kanał: https://www.youtube.com/c/hodnaby.

Usie naviny pa prajekcie buduć publikavać u sacyjalnych sietkach:

Клас
Панылы сорам
Ха-ха
Ого
Сумна
Абуральна

Chočaš padzialicca važnaj infarmacyjaj ananimna i kanfidencyjna?