Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
5
Valerka Kopčyk/adkazać/
12.04.2024
Čym 48 hadzinaŭ daŭbicca na miažy, ci nie łaćviej vylecieć u Varšavu samalotam ? Uličvajučy, što kiroŭca pryvatnaha aŭto kuplaje čarhu za 500 jeŭra, kab paskoryć pierasiačeńnie miažy, dyk tolki hetych hrošaŭ chopić na bilet i jašče rešta zastaniecca. Košt na Turkiš ajrłajn 336 dalaraŭ...Vylet z Šaramiećcieva... Nu, dyk što skažacie ?
1
Vašie imia KTO/adkazać/
12.04.2024
Reč u tym, što z poŭnym bakam paliva ŭ hetuju krainu možna ŭjazdžać tolki raz na 30 dzion.

Značit jesť vozmožnosti boroťsia s očieriediami, poniatno po kakim pričinam vłasti Litvy i Polši prihraničnyje nie chotiat s nimi boroťsia. A v słučaje priniatija, možno było by otpraviť "bienzovozov" na zavody i fabriki k ahrofiurieru raz na Zapad nie chotiat ujezžať.
1
Chuč/adkazać/
12.04.2024
Niachaj łukašenka vyzvalić Andžeja Pačobuta j buduć adkrytyja Babroŭniki. Voś i ŭsio. Ŭsia sprava tolki ŭ nžtym
2
Žora/adkazać/
12.04.2024
Chuč, pytańni na zasypku:
1) a Pačobut uchvalaje, što z-za jaho ŭ čerhach tomiacca ni ŭ čym nie pavinnyja ludzi?
2) a ludzi ŭ čerhach majuć choć jakuju-niebudź mahčymaść paŭpłyvać na Łukašenku?
3) a Łukašenku cikaviać prablemy ludziej na miažy? Jamu ich škada? Zdajecca, jamu naadvarot, čym składaniejšy ruch ludziej, tym lepiej, nie?

Adkažycie (tolki ščyra) i zrazumiejecie, jakuju łuchtu vy pišacie pra Pačobuta. I nakolki sieli palaki ŭ łužu, kali z nahody Pačobuta zakryli pasažyrskija pierachody. Niachaj by hruzavy ruch pierakryvali, toje sapraŭdy choć krychu Łuku zakryvaje... -  a pasažaraŭ.. čysty idyjatyzm.


1
Puk /adkazać/
12.04.2024
A voś na adzinym dziejnym hruzavym punkcie propusku z Polščaj vyjezdu ź Biełarusi čakajuć usiaho tolki bolš za 10 hruzavikoŭ.
uśpiešnaja torhovla s krovavoj diktaturoj. tak dieržať!  
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera