Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
1
Valeryja/adkazać/
15.02.2024
Viedajecie što, heta žudasna. A jašče žudasna toje, što muž, jaki nie chacieŭ dziaciej, u dzień ch adklučyŭ telefon, a ciapier niby i nie złačynca
1
Łukašyzm zabivaje/adkazać/
15.02.2024
Valeryja, A toje što ŭ krainie dzie panuje łukašyzm nichto nie choča naradžać dziaciej chiba nie žudasna? Majem vynik, dva biełarusa-niemaŭlatki - miortvyja, žyćcio maci i jaje siamji zrujnovana, a śmiećcieviaki atrymajuć premiju ci miedal. Hladzim bt dalej..
7
Vład/adkazać/
15.02.2024
Valeryja,  a kak muž moh povlijať na riešienije žienŝiny? I s čieho vy riešili čto on nie chotieł? So słov priestupnicy?  Možiet naoborot, chotieł? Riešienije prinimajet žienŝina i ot mužčiny rovnym sčiotom ničieho nie zavisit!
10
Alena/adkazać/
15.02.2024
Łukašyzm zabivaje, štości raniej u Biełarusi i pad čas revalucyi naradžali, i padčas hramadzianskaj vajny vioski poŭnyja dziaciej byli, i pry stalinskich represijach u kožnaj chacie była kuča dziaciej, i ŭ Druhuju Suśvietnuju, i paśla jaje... I zaras ŭ pratestantskich siemjach poŭna dziaciej... A voś "pravasłaŭnym ateistam" vy apraŭdańnie znajšli...
2
Kotka/adkazać/
15.02.2024
Alena, kab pad čas revalucyi, i pry stalinskich represijach, i ŭ časy vajny ŭsie ludzi viedali, što takoje kantracepcyja i mieli da jaje dostup, to i nie było b hetaj kolkaści dziaciej.
8
Kate/adkazać/
15.02.2024
Hałoŭnaje, kab mužyka nijak nie pakarali.
2
daviedka/adkazać/
15.02.2024
Dvie staťji riadom ob odnom i tom žie... Dietoubijstvo roditielej stanovitsia normoj v našiej stranie pri Łukašienko.
7
Imia/adkazać/
15.02.2024
Eto užie pieriebor kriminalnoj chroniki do urovnia ntv. 
3
Supreme/adkazać/
15.02.2024
Biednaja žančyna, jaje mužyku tre vazektemiju zrabić. Davioŭ čałavieka da ciažarnaści, a potym da zabojstva.
3
Muk/adkazać/
15.02.2024
Ohromnuju rol zdieś ihrajet finansovyj faktor, a imienno vviedionnyje diktatorom alimienty na matieriej, za dietiej kotorych zabrała socopieka ili oni otkazaliś pri rodach. U riežima jesť dieńhi na sodieržanije vsieho prikorytnoho apparata, na siłovikov, na hosudarievych ludiej, na 18 riezidiencij, no niet dienieh na sodieržanije dietiej otobrannych u nieradivych matieriej. Vo vsiem mirie eto obiazannosť №1 dla hosudarstva zabotitsia o takich dietiach, no tolko nie v Biełarusi. Vot horie-matieri i idut na krajnij šah. To, čto raskryvajut, eto liš vieršina ajśbierha.
5
Maksim Dizajnier/adkazać/
15.02.2024
Muk,

Čto ty niesieš, atieist pamiarkouny?Riebienok u nieho rodiłsia, sobytije vieka. V Kanadach emihranty rožajut pačkami, čtoby nihdie nie rabotať, a nie potomu čto dietiej očień lubiat. Kak budto u nas odni zažitočnyje rožajut. I odinokije, i v niŝietie, i ni kto dietiej nie ubivajet. Vaš riebienok nužien prieždie vsieho vam, a nie Łukašienko, socsłužbam i pročim. Niekotoryje ludi dažie v škołu svoich dietiej nie otdajut, sami učat. 
1
Vinavaty muž /adkazać/
15.02.2024
Kali terminy minuli, muž žančyny ŭsio ž nastojvaŭ, što abort treba zrabić. Adnaznačna vinavaty muž: padbuchtorvaŭ na zabojstva dziciaci. Kali b muž pryniaŭ ciažarnaść žonki, i nie cisnuŭ na jaje pastajanna, kab jana zabiła dzicia, hetaha ŭsiaho by nie adbyłosia.
3
Vład/adkazać/
15.02.2024
Vinavaty muž ,  S čieho vy tak riešili čto on "nastaivał"? S čjich-to słov? Tak ona čto uhodno skažiet čtoby vinu s siebia pieriełožiť!
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera