Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
8
A ŭčora ź Viačora/adkazać/
02.12.2023
A chto vyzvalić Viačorku? Vo ŭklučaju Google a tama nima nijakich Viačorak katoryja pradstaŭlajuć biełaruskaje kiraŭnictva ŭ vyhnańni. Moža jaho kancler Aŭstryi pryznačyŭ?
2
Majo imia/adkazać/
02.12.2023
Nikoli - ni pad čas vojnaŭ, ni pad čas baraćby z dyktaturami vyzvaleńnie palitźniavolenych nie było hałoŭnaj metaj i spravaj. U našym vypadku niechta štučna vyšturchoŭvaje hetaje pytańnie na pieršy płan. Robicca heta vidavočna dla taho, kab atrymać dobruju płatu za ich vyzvaleńnie i kab raskałoć i dematyvavać praciŭnikaŭ režyma.
1
tak /adkazać/
03.12.2023
Majo imia, zvyčajna heta stanovicca vynikam pieramohi. Ci jak častka pracesu abmienu. A ci jość u praciŭnikaŭ Łuki abmienny fond? 
0
Majo imia/adkazać/
03.12.2023
tak , dyk treba pieramahać, a nie skulić, što treba supracoŭničać z režymam i zdymać sankcyi. Ukraincy vajujuć užo amal dziesiać hod, i tyja, chto zaklikaje tam iści na pieramovy z ahresaram, bo, maŭlaŭ, "ludzi ž hinuć i ŭ pałonie siadziać", padviarhajucca abstrukcyi. U nas musić być takaja ž rejakcyja na tych, chto abviaščaje pra "vyzvaleńnie palitviaźniaŭ luboj canoj".
1
umka/adkazać/
03.12.2023
a jaki ŭ Viačorki płafon? chto skaža? a-to ja nie raźbirajusia
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera