Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
2
Śledopyt/adkazać/
30.11.2023
u vsiech etich upyriej tiaha k mołodomu žienskomu tiełu. i nazarbaj nie isklučienije
2
Žvir/adkazać/
30.11.2023
Śledopyt, blin, pakažy mnie choć kaho, chto b mieŭ pryciahnieńnie da staroha žanočaha cieła. Varjaty nia ŭlik...
4
antižir/adkazać/
30.11.2023
Žira ŭ žančynie cikavić tolki cieła. nu dyk jano i bačna pa jahonym hchm... razumovym uzroŭni
4
Maksim Dizajnier/adkazać/
30.11.2023
Žvir

Chvatajet privlekatielnych žienŝin v vozrastie. Komu nie chvatajet - eto problemy s hołovoj. Naši užie v 20 mientalnyje staruchi.  V Kazachstanie raźvita kultura pitanija, i niet stolko točnych ludiej. Vy produktov takoho kačiestva i kuchniu nikohda v žiźni nie vidieli. Vsie, čto jesť v našich aziatskich riestoranach - tam mohu pozvoliť siebie dažie dvorniki tri raza v dień, vsie śviežieje i v tri raza vkuśnieje.
1
Kientaŭr/adkazać/
30.11.2023
antižir, nie abhavorvajcie čałavieka, heta brydka, spynicie hetuju kamsamolskuju praktyku, naciahvać kožnaje słova pavažanaha Žvira na šabłony razumieńnia vašaj matrycy dy adno za adnym puskać u śviet u skažonym joju vyhladzie. Fu, jak niepryhoža vy robicie.
0
Žvir/adkazać/
30.11.2023
Kientaŭr, całkam zhodny z Vašym mierkavańniem !
1
antižir/adkazać/
30.11.2023
Kientaŭr, maładziec. abaranili čeść staroha cieła Žira) a dzie čałaviek? tut tolki niki 
0
antižir/adkazać/
30.11.2023
a jašče cikavy momant. čaho heta vy kinulisia (Kientaŭr - heta čałaviekabyk?), uzdymajučy kapytami pył, baranić jaho, niby baryšniu? jon što - sam siabie abaranić nie ŭ stanie? ci vy pitajecie da jaho niežnyja pačućci? voŭ...🤭
0
Kientaŭr/adkazać/
30.11.2023
antižir, adčapiciesia ad mianie, da vas nie dojdzie, biessensoŭna. Ni vychavańnia, ni taktu, ni kultury, dy i adukacyi nia majecie, bo sami siabie źnievažajecie i navat nie razumiejecie hetaha ni na jotu. Kali i jakuju knihu vy pračytali apošnim časam? Sumnaje vidovišča. Škada.
0
antižir/adkazać/
30.11.2023
sam pieršy pryčapiŭsia da mianie (pryčym z sucelnym niehatyvam. taktyčny-kulturny), a potym "adčapiciesia ad mianie" - heta jak nazyvajecca, kulturny vy nie naš?
0
Žvir/adkazać/
30.11.2023
Maksim Dizajnier, privlekatielnosť - eto očień širokoje poniatije. Eto, kak i v słučaje s vašim rievieransom v storonu vostočnoj kuchni, na vkus i ćviet tovariŝiej niet. Žienŝina v vozrastie možiet(!) byť privlekatielnoj, v mojom priedyduŝiem kommientarii niet protivoriečija s etim utvierždienijem, a mołodaja žienŝina prosto javlajetsia takovoj, i liš jejo odiežda inohda miešajet (niekotorym somnievajuŝimsia) v etom ubiediťsia... Zakon prirody, pročien, kak ohłobla, pleťju nie pieriešibioš...☝️ On odinakov dla oboich połov, čieho obižaťsia- to ? V matierialnom mirie vriemia biespoŝadno, vy s etim nie sohłasny ? Takoj variant vozmožien, otsiuda i vopros. Potomu, kak jesť v mirie ludi, kotoryje nie sohłasny sčitať čiornoje čiornym, biełoje - biełym, prozračnoje prozračnym, i t.d., no eto ničieho nie mieniajet...
0
Mar/adkazać/
30.11.2023
Da už, poviezło dieduškie, vstrietił takuju bolšuju čistuju vzaimnuju lubov.
3
Maksim Dizajnier/adkazać/
30.11.2023
Mar,

I tvojej byvšiej, da?I małomu, kotoryj biez papki rastiet. I jeje odnoj dočkie, tožie biez papki. Zato mołodoj-krasivyj, 4 braka, i vsie po lubvi, kak siejčas modno.
2
daviedka /adkazać/
30.11.2023
Nazarbajev užie imieł vtoruju žienu, kohda jemu Łukašienko priedłahał pociełovaťsia so svojej pomoŝniciej Šmanaj?
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera