Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
4
adarvaŭ by z rukami, kab byŭ univiersał/adkazać/
26.09.2023
Narmalny košt. Pahladzicie, u va što pieratvarylisia džyli emhrand ch pieršaj hienieracyi - siem hod i elemienty kuzava trymajucca na farbie, bo mietała pad joj nie zastałosia.
Voś i davodzicca vyrašać - pasacika ŭziać, niachaj i z sumniŭnaj histroryjaj, ci jaki "kułrej" - čarhovuju parodyju na aŭtamabil, zvarany z kitajskaha rysu.
5
Vasia/adkazać/
26.09.2023
adarvaŭ by z rukami, kab byŭ univiersał, sohłasien, ono toho stoit jeśli sravnivať v tiem kitajskim hovnom kotorym łukašienki užie zapołonili Biełaruś, otkuda eto hovno tolko vziałoś v 1994
2
Fejspałm/adkazać/
26.09.2023
adarvaŭ by z rukami, kab byŭ univiersał, vy baceška vidać vielmi dalokija ad aŭtamabilnaha śvietu. Hetyja pasaty hnijuć nie našmat mienš, čym Džyli. Hety vyratavała toje, što jon amal nie jeździŭ, zimy nie bačyŭ. I vierahodnia ŭ ciopłym haražy zachoŭvaŭsia. A jak tolki jon pačnie jeździć, to budzie taki samy hniły, jak i inšyja V6. Tysiač 12-13 heta maksimum, što možna za jaho davać.
1
Adam Koźlevič/adkazać/
26.09.2023
Fejspałm, nie vritie. Ja v svojo vriemia na boleje starom nakatał 400 t. km. (pri tom, čto kupił jeho užie s 80 t. km.) biez nikakich problem s kuzovom ili chodovoj. S dvižkom, tolko masłośjomnyje kołpački pomieniał, ostalnoje raschodniak, filtra, masło, akkumulator, riemni. Biez haraža, i zimoj, i letom. Tak i prodał, kohda vriemia prišło, schodu, kak trietij avtomobil on stał mnie nie nužien.
0
Maksim Dizajnier/adkazać/
27.09.2023
Fejspałm

U znakomoho novyj iz sałona pokryłsia žukami na trietij hod.
0
Sobaka Baskiervilej /adkazać/
26.09.2023
Normalno na niom tak kraska otłuŝivajetsia i rža bieriet. Etot prosto nie jezdił. Daj jemu ekspłuataciju i čieriez 5 let poleziet iz vsiech miest. Plus vłožiťsia pridietsia po piervomu vriemieni, rieviziju vsiech riezinok, uzłov i židkostiej. Mašina niepłochaja, no nie za dvadcatku. Polzovał takoj, tolko univiersał. I komplektacija nie takoj "baraban"
0
dočka Maksima Dizajniera/adkazać/
26.09.2023
Čamu za šarahovy «narodny» aŭtamabil prosiać takija hrošy?

čamu-čamu... za ikonku ŭ sałunie )
0
Micha/adkazać/
27.09.2023
Da prikolno. Kupił 20 čieriez hod 8 intieriesno čto kurit choziain.
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera