Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
02.04.2023
Ukraina pryrastaje "siabrami". Byŭ adzin dobry dyktatar, zaraz dva.
02.04.2023
Hulnia Rasii nakiravanaja na toje kab prymusić amierykancaŭ da čaho kolečy durnaja, jašče durniejšaja za jaje hulnia Ukrainy "Nie dražnić Łukašenku".
02.04.2023
Daniłaŭ nie biare ŭ raźlik sučasnuju stupień idyjatyzmu Pucina... Ad napaŭzdochłaha napalejončyka možna čakać zusim nielahičnych krokaŭ. Nie ździŭlusia, kali jon raptam adreža sabie vucha ci, naprykład, u zapale adpiłuje sabie nahu. Što ŭžo pra tuju zbroju kazać...
0
Valik/adkazać/sačyć
02.04.2023
A ja uvierien, čto vsie naoborot sohłasovano s Kitajem. Snačała vizit AHŁ v Piekin, potom vizit Si v Krieml. I vdruh, fihaś, i takaja novosť. A stony Kitaja po povodu nieraźmieŝienija JAO v druhich stranach eto tak, tieatralnaja ihra na publiku. Oni žie tipa, priam za mir i vsie takoje. Na samom diele eto sovmiestnaja mnohochodovočka pravitielstv 3-ch stran i ciel jeje - jeŝie raz proŝupať rieakciju Zapada na uhrozu jadiernym oružijem. Kitaj aktivno hotovitsia k stołknovieniju za Tajvań i izučajet luboj opyt.
2
śpiaŝij džo/adkazać/sačyć
02.04.2023
Čiertovski žałko Ukrainu, jeśli tam naskolko tupyje kadry tak raźbirajustia v politikie i mieždunarodnych otnošienijach. Ili eto ot biezyschodnosti iŝiet znaki sud́by i boha, kotorych niet. Ili ot hłuposti. Daniłov hłupyj projdichvost.
0
Kvartał nikuda nie ujechał/adkazać/sačyć
02.04.2023
śpiaŝij džo, Daniłov, kak by, vyručajet Zielenskoho. Eto tot po dołžnosti i po umu dołžien był by dať riezkuju ocienku i priniať riad mier v protivovies.
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera