Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
20.03.2023
Tak, stop! Stiepień diehradacii hubošlopikov takaja, čto oni sami mohut zajti v etot čat-bot i sdiełať skriny. I sud nie budiet prinimať nikakije dokazatielstva, čto eto było sdiełano v dień zadieržanija, čto lehko provieriť po datie. Tak čto tut nikak nie ubieriežiošsia.
7
nazirańnie/adkazać/sačyć
20.03.2023
SHOS, nie čuŭ pra kryminalnyja spravy pa vynikach takich manipulacyjaŭ. a voś suprać tych, chto sapraŭdy zapuściŭ bot, byvajuć.
20.03.2023
Siejčas Putin i Łukašienko sformirovali 28 intiehracionnych prohramm v ekonomikie. Pośle ich vypołnienija Putin potriebujet političieskoj intiehracii, vot tohda i słučitsia bolšoj konflikt s RF. I tohda možno budiet rassčityvať na poddieržku kriemla v śvieržienii Łukašienko ili poprobovať razmoroziť otnošienija s Łukašienko, zastaviv jeho vypustiť političieskich zaklučiennych.
20.03.2023
Nado triebovať pieriehovory i častično svobodnyje vybory kak v Polšie . Nu i samo soboj osvoboždienija političieskich zaklučiennych.
0
Belarus2020/adkazać/sačyć
21.03.2023
Imia nam - Lehijon Lićvinaŭ, nas nielha pieraličyć! Płan Pieramoha tajny, mocny. Vam , karotkarukija i z karotkim rozumam, nie dastać nas. Bojciesia! Dryžycie. Čakajcie,, my idziem za vami, słaburazumnyja łukašysty!
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera