Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
30.01.2023 / 17:5778RusŁacBieł

Zianon Paźniak naviedaŭ pazicyi pałka Kalinoŭskaha ŭ Bachmucie

Fota z naviedvańnia Paźniakom Bachmuta vykłali ŭ telehram-kanale pałka Kalinoŭskaha.

Nashaniva.com

Chočaš padzialicca važnaj infarmacyjaj
ananimna i kanfidencyjna?

Клас
Панылы сорам
Ха-ха
Ого
Сумна
Абуральна
0
Dymšic staršij/adkazać
31.01.2023
Hranata biez zapała,
Dla ponimaniia situacii s Poźniakom priviedu otłičnyj primier.
Moisiej s bratom Aaronom i absolutno priedannyje im levity na čietyrie diesiatka let ušłi v pustyniu. I Moisiej razdiełił s viedomymi im levitami vsie tiahoty i trudnosti i mytarstva puti. Nie ostavlaja ich na vsiem puti.
Čto było by v situacii, jesłi Moisiej nie razdielał by s jevriejami etot puť, a primierno raz v hod na Chanuku prisyłał otkrytku s izobražieniiem łatkies i pončikov sufhaniiet. S pripiskoj, ukazyvajuŝiej, čto "ŭsio vakoł - ahienty Kramla i KHB. Idzicie dalej!"
Posłałi by jevriei takoho "Moisieja" vśled za rsukim korablem i byłi by pravy. Tak čto i Poźniak takov - on nie był s narodom dva diesiatiletiia i pomoŝi narodu ot nieho nie było ni kakoj. Poetomu i ot naroda on nie možiet triebovať ničieho. 
0
Kałdyr/adkazać
01.02.2023
Nie zabyvajcie, što biez Paźniaka i nievialičkaj hrupy BNFaŭcaŭ nie było b niezaležnaj Biełarusi ŭ 91m. Jany na 100% skarystalisia z mahčymaściaŭ u 91m jakija našamu narodu vypadajuć raz na stahoddzie. Tolki ŭjavicie, što było b u 91m nie było b Paźniaka i BNFa... tysiačy biełarusaŭ lažali b padkrošanyja pad Bachmutam
0
Janka/adkazać
16.04.2023
Poźniak eto tipičnyj połitičieskij «spojler». On nužien dla toho, čtoby ottiahivať na siebia storonnikov Tichanovskoj. My znajem, čto sriedi jejo storonnikov mnoho «biełaruskamounych». Poźniak «taksama» biełaruskamouny. On kritikujet Tichanovskuju i vieś jejo kabiniet. Na koho Poźniak rabotajet? Nu točno nie na krieml, raz kritikujet Tichanovskuju. On rabotajet na Łukašienko. Nie nado śmiejaťsia. Davajtie obratimsia k faktam i biohrafii Poźniaka. V vikipiedii jesť jeho biohrafiia. Ottuda śledujet, čto vsia oppozicionnaja diejatielnosť Poźniaka svodiłaś k miełkim vychodkam, v stile pomieniať krupnoje ob'iavleniie, napisannoje na russkom, pomieniať na ob'iavleniie, napisannoje na biełaruskom. Koniečno on rabotał na KHB, inačie sidieł by v psichuškie, v odnoj pałatie s Novodvorskoj Jeio otpraviłi na mnoho let v psichušku za pikiet protiv vvoda vojsk v Afhanistan. Vieś pikiet sostojał iz 3 čiełoviek. V 1994 jeho zadača była izobražať iz siebia otmorožiennoho «płochoho» nacionałista, čtoby privleč ludiej k «chorošiemu» Łukašienkie. Na konciertie Kobzona, dla nieho pripasieno tiopleńkoje miestiečko na halorkie, mieždu Kiebičiem i Šuškievičiem. Słava Kazachstanu! Žyvie Ukraina! Ahły Biełaruś!
Pakazać usie kamientary
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera
Kab skarystacca kalendarom, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera