Znajści
Ałharytmičny łacinski varyjant
21.08.2019 / 09:02RusŁacBieł

«Angry Birds 2 u kino» — kuplajcie kvitki tut

Dzikija vojny dvuch nieprymirymych supiernikaŭ z multfilma «Angry Birds 2 u kino» praciahvalisia da peŭnaha momantu. Rodnyja vyspy, na jakich u ščaści žyli ptuški i śvinki, apynulisia ŭ pole zroku niebiaśpiečnaj i žorstkaj mścivicy. Jana žyła na terytoryi, što była ŭścielena lodam i śnieham, mierzła i haładała, pakul jaje surodzičy atrymlivali asałodu ad jarkaha i haračaha soniejka, plaža i mora. A jašče jany pastajanna vajavali pa drobiaziach. Pryjšoŭ čas ich pravučyć.

 

Red pa-raniejšamu z pahardaj staviŭsia da kiraŭnika zialonych śviniej. Jany čaściakom ładzili vyłazki i ŭsurjoz razdražniali. Jany žyli ŭ pastajannym čakańni jakich-niebudź niepryjemnaściaŭ. Heta ŭsim nadakučyła, ale kanca varožaści nie pradbačyłasia. Adnojčy ptuška, jakaja zusim nie ŭmieła kantralavać svoj hnieŭ, znachodzić na parozie svajho doma nachabnaha śvina. Toj śćviardžaŭ, što źjaviŭsia ź miram i choča damovicca. Sprava ŭ tym, što ich narody znachodziacca ŭ strašnaj niebiaśpiecy.

 

Žorstkaja zavajoŭnica Zeta maje namier źniščyć ich zvykły śviet i ŭčynić nastup zamarazkaŭ. I voś pryjduć chałady, i tady nie budzie kamu zmahacca. Što ž, Red nie źbiraŭsia prajhravać hetuju vajnu. Jany vymušanyja abjadnacca, kab spynić Zetu i vyratavać svaich siabroŭ i blizkich. Rychtujecca advažnaja kamanda śmielčakoŭ, raznašersnaja i nie zanadta prafiesijnaja.

Praciahłaść: 99 chvilin

Kraina: Finlandyja, ZŠA

Košt: 5.50 — 10.00 BYN

U kino da 4 vieraśnia.

Kvitki na Ahisha.nn.by

NN.by

Chočaš padzialicca važnaj infarmacyjaj
ananimna i kanfidencyjna?

Клас
Панылы сорам
Ха-ха
Ого
Сумна
Абуральна
Kab pakinuć kamientar, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera
Kab skarystacca kalendarom, kali łaska, aktyvujcie JavaScript u naładach svajho braŭziera
PNSRČCPTSBND
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031